Kariéra

Základem našich odborných týmů je vždy zkušený odborník. Členy týmů jsou specialisté, jimž byla nabídnuta pracovní pozice na základě výsledků výběrového řízení.

Pro pracovště Praha hledáme spolupracovníky na pozici:

  • Hydrogeolog
  • Geochemik
  • Inženýrský geolog

 Náplň práce:

Spolupráce na vědeckovýzkumných a komerčních projektech.

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti.
  • Zajímavá práce v dynamickém kolektivu.
  • Příjemné pracovní prostředí.
  • Možnost seberealizace.
  • Stravenky, telefon, týden dovolené navíc, sick days.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání.
  • Znalost angličtiny slovem i písmem. Ruština výhodou.
  • Znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint,...).
  • Schopnost písemného a mluveného projevu.
  • Flexibilita, ochota pracovat v terénu.

Firemní novinky

18 Jun 2018Dotace v programovacím období 2014-2020 Výzva č. 1/2017 IFN - OPŽP 2014-2020 - rekonstrukce chlazení zimních stadionů prodloužena do 31.12.2018

více