O firmě

Zabýváme se konzultační a poradenskou činností v oblasti hydrogeologie, geotermální energie, havarijního plánování a průmyslové bezpečnosti. Aktivně se účastníme projektů v oboru geologie, energetiky a softwarových nástrojů.

Společnost ISATech s.r.o. byla založena roku 2000 jako poradenská firma se sídlem v Pardubicích s kancelářemi v areálu společnosti SYNPO a.s. Od roku 2002 provozuje regionální pracoviště v kancelářských prostorách v Praze 7.

V oblasti průmyslové bezpečnosti zaměstnává společnost ISATech s.r.o. kvalifikované odborníky pro posouzení rizika, vypracování bezpečnostní dokumentace podle zákona č. 224/2015 Sb., o prevenci závažných havárií. Odborníci společnosti jsou držiteli osvědčení o odborné způsobilosti „Špecialista na prevenciu závažných priemyselných havárií“ podle zákona č. 128/2015 Z.z, o prevencii závažných priemyselných havárií.

Při realizaci geologických prací se opíráme o zkušené odborníky s osvědčením o odborné způsobilosti v ložiskové geologii, sanační geologii, hydrogeologii, geochemii a zkoumání geologické stavby ve smyslu zákona č. 62/1988 Sb., o geologických pracích.

Konzultační i poradenskou činnost ve všech oblastech naší činnosti poskytujeme v souladu s platnou legislativou Evropské Unie i mimo území České republiky. Naše zahraniční aktivity jsou nejvíce spojeny se Slovenskou republikou a Gruzií.

 

Firemní novinky

Firemní novinky

14 Aug 2018Dotace v programovacím období 2014-2020 Výzva č. 1/2017 IFN - OPŽP 2014-2020 - rekonstrukce chlazení zimních stadionů prodloužena až do...

více