Prohlídky vrtů

a vrtaných studní televizní kamerou

Nabízíme prohlídku stvolu vrtu barevnou optickou kamerou, vhodnou pro vrty do hloubky 700 m. Díky malému průměru má kamera dobrou průchodnost také havarovanými úseky vrtů.

Kamera je schopná pohledu do boku vrtu i dolů pouhým jednoduchým přepnutím na ovládacím panelu. Motorizovaná jednotka navíc umožňuje boční panoramatický pohled s překryvem.

Prohlídka stvolu vrtu dává geologovi možnost přímo vidět situaci in-situ, čímž usnadňuje interpretaci např. záznamů z provedených karotáží nebo popis litologie v bezjádrových vrtech. Optickou kameru lze také snadno použít pro přímou inspekci technického stavu vrtu nebo pažení.

Prohlídku vrtného stvolu provádíme s ohledem na cíl. Při prohlídce proto vždy vítáme přítomnost zákazníka, který může nejen na vlastní oči vidět vrtný stvol, ale především v reálném čase podle svých potřeb usměrňovat operátora.

Výsledným výstupem prohlídky je vždy videozáznam s popisnou zprávou zaměřenou podle zadání. Na přání zákazníka je možné, opět s ohledem na zadání, záznam také detailně interpretovat. 

Technické parametry kamery
Maximální hloubkový dosah700 m
Rozlišení704 x 576
Provozní rozsah teplot0 - 60 °C
Průměr kamery75 mm
Minimální průměr vrtu76 mm
Minimální doporučený průměr vrtu pro dosažení dobrého zobrazení82 mm
Maximální doporučený průměr pro dosažení dobrého zobrazení0,95 m do strany; 1,5 m dolů

Firemní novinky

Firemní novinky

14 Aug 2018Dotace v programovacím období 2014-2020 Výzva č. 1/2017 IFN - OPŽP 2014-2020 - rekonstrukce chlazení zimních stadionů prodloužena až do...

více